Herbateka    
Stranice: 1 [2]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: HerbaLife  (Pročitano 1389 puta)
Baki
Gost


« Odgovor #15 poslato: 09.07.2006. 15:37 »
Odgovori sa citatomCitat

Drago mi je sto su ljudi koliko-toliko upuceni u herbalife,mada moram priznati ipak nedovoljno.Koristim proizvode zajedno sa porodicom,ne zbog viska kilograma vec zbog zdravlja.Kada se izbace sve multivite,koka-kole,slatkisi i slanisi, Herbalife se cini cak i jeftin.Preroruka je da je dobro cak i povremeno konzumiranje narocito zimi kada nemamo sezonsko voce a organizam se istrosi boreci se protiv virusa.U tim slucajevima najprirodnije sredstvo ,bez aditiva i stetnih konzervanasa je ipak herbalife(da li znate koliko u takozvanim zdravim sokovima iz radnji i apoteka ima aditiva koji stete nasem zdravlju).Naravno odluka je na svakom od nas na koji nacin cemo pokusati da ocuvamo zdravlje,da li voznjom u mercedesu ili u fici(na kisi necemo biti mokri,ali je stvar u osecaju)
Sačuvana
ssenne
Gost


« Odgovor #16 poslato: 05.08.2006. 00:03 »
Odgovori sa citatomCitat

pozdrav svima , teškko je razgovarati o ukusima i meni je trbalo2 mjeseca da se odlučim i uvidim sve značajke i prednosti herbalifea, samo objektivno ako pogledamo vidjećemo kako ičime se hranimo , pa i to voće što prethodnici spominju znamo koliko je to pravo voće a Bogami i povrće, koje se ne može ni blizu porediti sa onim od prije 20 god. pozdrav svima
Sačuvana
Doclea
Gost


« Odgovor #17 poslato: 08.08.2006. 20:24 »
Odgovori sa citatomCitat

pa evo da i ja doprinesem malo ovoj temi.
oduvijek imam mali visak kilograma,ali moram priznati da nikada,ali nikada nijesam koristila nikakve preparate,u jednom trenutku svog zivota odlucila sam dfda hocu smrsati  i rekla sebi da cu jesti apsolutno sve ali u mnogo manjim kolicinama!
za dva mjeseca smrsala sam 4 kg a jela sam i cokoladu i chips i pecenje....
Moj savjet je dakle Probusite kasiku :))))
Sačuvana
LeeLa
Gost


« Odgovor #18 poslato: 12.08.2006. 15:58 »
Odgovori sa citatomCitat

Bog Radmila! Lijep pozdrav iz Pule.
Ma moram se umijesati. Ko god da ti je Herbalife savjetnik, jaaaako lose obavlja svoj posao. Osim sto se nije potrudio/la da ti pronadje shake koji ce ti biti fin, nije ti uopce rekao tocno za ostalo, tj. uz Herbalife mozes JESTI SVE NORMALNO, CAK DAPACE! U tome i je ljepota proizvoda i plana jer to je prehrana koja NE PODRZAVA DIJETE. Svaka dijeta ti uskracuje ovaj ili onaj hranjivi sastojak i to je razlog zasto nakon dijeta dobijas nazad kile, i to duplo!
Tijelo treba dobiti sto mu treba za funkcioniranje, ako ne dobije ono ce traziti, i uzet ce duplo da mu se opet ne bi desilo da ostane bez toga.
Zato ti ovi proizvodi funkcioniraju, imaju veliku nutritivnu a malu kalorijsku vrijednost i sluze da na zdravi nacin promijenis svoje prehrambene navike.
 Ako imas jos pitanja, javi, inace se bavim i predavanjima o prehrani i Herbalifeom pa pucaj!
Sačuvana
Baki
Gost


« Odgovor #19 poslato: 25.08.2006. 15:00 »
Odgovori sa citatomCitat

Imam jedno pitanjce u vezi multivitamina.Koliko dugo mogu da se piju bez prekida i posto se konzumiraju svakodnevno da li je dovoljna1/2 tablete dnevno(mislim na one americke ne francuske posto im je sastav razlicit)?
Sačuvana
nada
Gost


« Odgovor #20 poslato: 21.11.2006. 13:10 »
Odgovori sa citatomCitat

Samo nesto da dodam ovoj temi neprihvatam nikakve preparate a narocito carobne jer svi oni moraju proci neku hemijsku obradu,pa kako neko vec rece jedite sve ali umereno,vise se krecite tj.setajte ili trcite pijte po 2 l vode najmanje i rezultate cete videti brzo,'PROBUSITE KASIKU KAKO RECE LEPA BRENA'!
Sačuvana
maca
Gost


« Odgovor #21 poslato: 01.02.2007. 17:23 »
Odgovori sa citatomCitat

Slazem se sa KENOM, sve to muckalice, smuti pa prospi..ne hvala. Samo prirodno i bar znam da me glava ne boli....pogotovo su mi antipaticne te face koje prodaju te stvari "nazovi" za mrsavljenje...neka one uzimaju svoje procente i zarade, na kome nego na vama zrtvama !
Izbacite slatkise...alkohol...crveno meso...i uostalom jedite puno voca i povrca i samo napred! Rezultati moraju da se pokazu... polako i sigurno, nista ne moze preko noci.
i MRDAJTE NON STOP.....MAKAR SETNJA TO JE VEC NESTO
Sačuvana
Stranice: 1 [2]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu