• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Autor Topic: Ne dobijanje menstruacije  (Procitan 943 puta)

milicad

  • Novajlija
  • *
  • default avatar
  • Posts: 1
    • Email
Ne dobijanje menstruacije
« on: 12.01.2005. 03:35 »
  •  
Prijateljicina kci ima problem, tj. ima 18 godina, ima sve simptome za dobijanje menstruacije, koja se budi receno pojavila u proteklih godina samo par puta, ali ne i menstruaciju. Djetetu preporucuju hormonalnu terapiju, sa kojom niko nije odusevljen. Zanima me, posto sam veliki postovalac cajne kulture i naravno korisnik, da li postoji neka mjesavina koja bi mozda mogla da pomogne u takvim situacijama, da bi se izbjeglo koristenje hormonalne terapije.
Unaprijed zahvalna,
Milica
Logged

lakky

  • Gost
Re: Ne dobijanje menstruacije
« Reply #1 on: 12.01.2005. 06:59 »
  •  
Cijenjena gospodjo,
Prije pocetka bilo kakve terapije najvaznija stvar je pronaci uzrok
koji izaziva smenje u menstrualnom ciklusu. Taj uzrok moze biti u
HIPOFIZI! Iako postoji vise biljaka s kojim bi se moglo pokusati regulirati
menstruaciju, ali ...tu je puno ozbiljniji problem nego sto se cini. Laki
Logged

DR.GINEKOLOGIJE

  • Gost
Re: Ne dobijanje menstruacije
« Reply #2 on: 25.02.2009. 10:59 »
  •  
IMAM 31 GOD,RODILA SAM 1DETE,MENSTRUACIJU NEMAM NIKAD PO PAR MESECI,PILA SAM ANTI BEBI PILULE I DOK IH PIJEM DOBIJAM REDOVNO CIM IH PRESTANEM PITI NEMA MENST.EVO VEC 5 MESECI NEMAM A NISAM TRUDNA ,TOLIKO MI JE TO OPTERECENJE A I NEMAM VISE VOLJE DA IDEM KOD GINEKOLOGA,STALNO PIJEM DRUGE TE TABLETE I NISTA ,PILA SAM IH I PO 6,7 MESECI I DZABE ,VADILA SAM KRV ZA HORMONE I DR.MI JE REKAO DA SU MI HORMONI U REDU,KAO DA MI JE TO URODJENO.
Logged

lelaper

  • Gost
Odg: Ne dobijanje menstruacije
« Reply #3 on: 08.04.2009. 09:54 »
  •  

IMAM 31 GOD,RODILA SAM 1DETE,MENSTRUACIJU NEMAM NIKAD PO PAR MESECI,PILA SAM ANTI BEBI PILULE I DOK IH PIJEM DOBIJAM REDOVNO CIM IH PRESTANEM PITI NEMA MENST.EVO VEC 5 MESECI NEMAM A NISAM TRUDNA ,TOLIKO MI JE TO OPTERECENJE A I NEMAM VISE VOLJE DA IDEM KOD GINEKOLOGA,STALNO PIJEM DRUGE TE TABLETE I NISTA ,PILA SAM IH I PO 6,7 MESECI I DZABE ,VADILA SAM KRV ZA HORMONE I DR.MI JE REKAO DA SU MI HORMONI U REDU,KAO DA MI JE TO URODJENO

posto moja bliska prijateljica ima slican problem sa ne dobijenjem menstruacije i njoj su rekli da mora da izvadi hormone interesuje me koje hormone si ti vadila
Logged