Herbateka    
Stranice: 1 [2]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: prvi znaci trudnoce  (Pročitano 8257 puta)
trudnoca
Gost


« Odgovor #15 poslato: 29.08.2008. 20:01 »
Odgovori sa citatomCitat

zanimame jedno pittanje!!!!!!!!!!mene boli ispod stomaka,i ledja pri dnu........a i zubi zasto
Sačuvana
Kim
Gost


« Odgovor #16 poslato: 09.12.2008. 00:14 »
Odgovori sa citatomCitat

Baby Rapid je vrlo pouzdan, ali savetujem ti da za 48 sati ponovis test kako bi bila sigurna.
Kazu da taj test trudnocu moze da otkrije samo 10 dana nakon zaceca.
Sačuvana
Maria
Gost


« Odgovor #17 poslato: 30.01.2009. 16:10 »
Odgovori sa citatomCitat

Kasni mi vec tri dana,nisam jos uvek uradila test za trudnocu...ovo mi se prvi put desava, da li to znaci da sam trudna ili ipak ne mora da znaci? hvala unapred
Sačuvana
cica
Gost


« Odgovor #18 poslato: 05.02.2009. 20:48 »
Odgovori sa citatomCitat

drage moje,ja sam imala neredovne do pre 3 meseca,otada dobijam na 30 dana.ovog meseca mi kasni 7 dana,boli me stomak jako,imam mucnine ali ne ujutru,grudi me strasno bole,povecane su i bradavice su mi malo tamnije neg sto su bile.dali je to ono sto vec suprug i ja 2 godine prizeljkujemo...ili je to samo moj trip od prevelike zelje.
Sačuvana
biscanka
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #19 poslato: 21.03.2009. 17:50 »
Odgovori sa citatomCitat

lijep pozdrav na pocetku
ja imam 22 godine i sa deckom sam vec 1.god zajedno
medjutim imala sam zadnji menstrualni ciklus redovno i sad se bojim da nisam trudna jer mi je stomak malo na duven i apsolutno me ne bole grudi niti mi se povraca ili da mi se gadi hrana nego imam nekako cudan osijecaj
ne znam sta da radim a iskreno se bojim da kupim test
da li postoji mogucnost da sam sebi samo to utrubila u glavu ili mozda postoji trudnoca kod nekih osoba bez ikakvih vidnih promijena
Sačuvana
gordana 147
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #20 poslato: 21.04.2009. 09:16 »
Odgovori sa citatomCitat

Drage moje dame.Ja sam jedna od onih koja je citavu vecnost cekala sve te simptome i pokupovala testova za utvrdjivanje trudnoce da neznam broja.PETNAEST GODINA obilazeci doktore,nailazeci na razna misljenja.Jedni govore da je sve uredu i kod mene i kod mm,drugi nas salju dalje.Travari,vracari,bioenergicari,i kod Tesica sam uzela meleme i cajeve i nista.I tako sve u krug.Gubila sam nerve,strpljenje,ponekad dizala ruke od svega ako bude-bice i na kraju resimo da pokusamo jednu inseminaciju.Uspelo je iz prve,simptome sem izostanka menzisa nisam imala.Normalno kako je trudnoca napredovala tako sam i ja bivala kao slonce.Verovali ili ne radila sam do pred porodjaj,preseljavali se u drugi stan,sad kad pomislim sta sam sve radila Bog me cuvao.Srecno svima!Zelim vam PUNO USPEHA-nije vazno samo doci do trudnoce vazno je da se beba rodi!JAVITE SE KO USPE!
Sačuvana
Stranice: 1 [2]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu