• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Autor Topic: Pitanja  (Procitan 1358 puta)

Freeholland

  • Gost
Pitanja
« on: 20.10.2006. 21:21 »
  •  
Postovani prijatelji
Posto sam u poslednje vrijeme jako puno na putovanjima a evo i veceras sam se vratio sa putovanja po zemljama istocne Evrope koje je trajalo punih mjesec dana te zbog toga i nisam bio u mogucnosti da dolazim na ovaj izuzetan sajt da progovorimo o lijepim temama i jedni drugima koliko mozemo pomognemo.
Ukoliko neko ima pitanja a kako ne bi ste dugo cekali na odgovor molim vas da mi se obratite direktno na mail adresu a posto mi je adresa vezana sa brpojem mobilnog onda vas mail sa pitanjem dobijem na direktno na mobilni bilo gdje da se nalazim i svakome cu rado odgovoriti.  
Naravno pitanje mozete ostaviti i ovdje kako bi odgovor mogli da procitaju svi ali ponavljam to ce biti rjedje dok ce te odgovor na pitanje koje mi posaljete mailom dobiti vrlo brzo.
Hvala svima i svi budite lijepi, pametni i zdravi.
Logged

Anasana

  • Gost
Odg: Pitanja
« Reply #1 on: 13.06.2009. 09:01 »
  •  
Nadam se da poziv sa vama kroz pitanja vazi i posle 3godine?
Hocu da vas pitam sta znate o lecenju muckanjem hladno cedjenog suncokretovog ulja? Mamina prijateljica mi je dala isfotokopirane informacije o tom metodu lecenja, gde pise da z lecenje muckanjem hladno cedjenog suncokretovim uljem za hronicne bolesti treba godinu dana. Mene zanima da li za tih godinu dana treba praviti pauze? Pise i da leci zenske bolesti,a ja hocu da sredim tom metodom hormonski poremecaj i kasnjsnje menstruacije,da li cu uspeti tom metodom?
Dugo nisam bila na Herbateci,a i nisam isla u deo za kozmetiku, a kad sam otisla sacekalo me je prijatno iznenadjenje,u vidu vaseg znanja.Ja sam nregistrovana na forumu o zdravoj hrani-veganstvo i ishrana sirovom hranom. Bilo bi lepo da nas posetite,
http:/vegan.editboard.com/forum.btm. Videla sam da jedete ribu i piletinu(ni ja skroz nisam prestala da jedem meso), ali bi bilo lepo kad bi nam sa tih putovanja doneli interesantnih veganskuh recepata, kao i o sirovoj hrani, i razne novosti na tu temu.
Pogotovu sam odusevljena Herbatekom.
Logged