• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Autor Topic: molim za pomoc-policisticni jajanici i homeopatija?  (Procitan 494 puta)

Angie

  • Gost
  •  
Draga Herbateko,
imam 32 godine, policisticne jajnike dijagnostikovane vec u 18-oj, nikada nisam bila na terapiji pilulama, do pre nekih 6 meseci dobijala sam redovno i prirodnim putem na otprilike 40 dana( povremeni zastoji, vrlo retko po 2,3 meseca bez ciklusa).  Od avgusta prosle godine ciklusi se proredjuju, 70 dana ( dobila sam inekcije lutestrola da izazovu menstruaciju), pa onda normalno 30 dana, pa opet 50 i sada vec 70 i nesto dana i ponovo nista. Napominjem da sam pod velikim stresom upravo od trenutka u kome ciklus pocinje da izostaje, osecam strasnu anksioznost i ispoljavam niz pishosomatskih simptoma. Moj ginekolog smatra da bi trebalo da pokusam sa homeopatijom i akupunkturom, smatra da mi ne trebaju hormoni, jer po njoj meni je naruseno opsta psiho-fizicko stanje organizma. Probala sam sa priordnim cajevima, kalendula i caj za regulaciju menstruacije, nista mi nisu pomogli.
citala sam na internetu za biljku VItex, kao i za donq quai koji uticu na regulaciju zenskih hormona. Rcite mi sta je to, a videla sam da ste jednoj citataljeki preporucili mesavinu kineskih biljaka. Gde toga ima u Beogradu?
Da li biste mogli da preporucite nekog homeopatu u Beogradu i posebno bih bila zahvalna citaocima ako moze neko iz licnog iskustvo da kaze nesto.
Puno pozdrava
Angie

Logged

danijela duric

  • Gost
degeneratio mycrocystica, rv uteri, vaginosis mycotica
« Reply #1 on: 03.02.2009. 21:11 »
  •  
Molim vas da mi detaljnije objasnite koliko je ovakva dijagnoza ozbiljna i kolike su sanse da ostanem u drugom stanju

Dg

S tim da su mi menstrualni ciklusi uredni u trajanju od 28 dana
Logged