Herbateka    
Stranice: 1 2 [3]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: suva koza  (Pročitano 2489 puta)
jela
Gost


« Odgovor #30 poslato: 09.02.2005. 02:56 »
Odgovori sa citatomCitat

od srca vam preporucujem jos jedan forum vredan paznje na temu kozmetika(Istine o kozmetici koju koristimo).

http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/119/005015500.html?323

Pozdrav,
Jela
Sačuvana
verica
Gost


« Odgovor #31 poslato: 14.02.2005. 17:38 »
Odgovori sa citatomCitat

Da mislim na staru nivea kremu, klasicnu ya nju kazu da nije dobra za lice. Ove nove nisam probala, ali sticem utisak da su to kreme ya mladje osobe, od 20-30 godina. Ako je neko probao i ima pozitivno iskustvo neka javi. Meni treba krema masnija jer moj problem je sto svaka krema koju stavim ima efekta 2 sata, a posle toga mi zateze lice, suve je, a nezgodno je da na poslu mackam kreme preko sminke. Pozdrav Verica
Sačuvana
danka
Gost


« Odgovor #32 poslato: 15.02.2005. 20:33 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam probala tu novu Niveinu liniju i to kreme za zrelu kozu.
Uopste mi ne odgovaraju.
To je moje iskustvo.
Sada koristim 1 od onih obicnih krema iz drzavne apoteke (ja koristim onu masnu, ne znam koji je sastav, ali mi prija).

pozdrav
danka
Sačuvana
Nina
Gost


« Odgovor #33 poslato: 16.02.2005. 14:33 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja nemam takvih problema; i pored toga što sam prošla èetrdesetu, koža mi izgleda dobro, a ne koristim kreme jer me iritiraju. Možda je problem kod vas i u unosu tekuæine: ja svaki dan popijem otprilike 3 lit. vode (ljeti i više), pijem zeleni èaj i šalicu èaja od koprive i meni je ten prirodno vlažan. Nemam ja potrebu za tolikom tekuæinom, ali jednostavno si natoèim dvije boce od 1,5 lit. èiste vode (veæinom je filtriram) i znam da naveèer moraju biti prazne. I na poslu držim uvijek boèicu vode i polako pijem. Eto, to je moj recept.
Obzirom da se šminkate, pripazite jer puder strahovito suši kožu.
Pozdrav.
Sačuvana
RISTRETO
Gost


« Odgovor #34 poslato: 05.04.2005. 22:24 »
Odgovori sa citatomCitat

Probajte sa hladno cedjenim orahovim uljem.Ulje mora biti 100%
prirodno,iscedjeno iz jezgra oraha.
Upotreba:Izuzetno dobro penetrira u sve slojeve koze,tonira i
omeksava staru i suvu kozu,pogotovo lica oko ociju.Posto je vrlo tesko naci
cisto orahovo ulje,javite se ja cu Vam pomoci.
Pozdrav!
Sačuvana
verica
Gost


« Odgovor #35 poslato: 08.04.2005. 08:25 »
Odgovori sa citatomCitat

Zaista nisam cula za orahovo ulje i da se koristi za suvu kozu. Volela bih da znam nesto vise o tome
Sačuvana
raby
Gost


« Odgovor #36 poslato: 20.04.2005. 20:06 »
Odgovori sa citatomCitat

Za  Niveu  kremu, mogu reci da je izuzetno djelotvorna.U  mene je koza strasno suva,i jedino sa Niveom taj problem rjesavam.
Sačuvana
Dragana
Gost


« Odgovor #37 poslato: 09.08.2005. 18:14 »
Odgovori sa citatomCitat

Cao ja bih da pitam da li ta krema tamy moze da se naruci posto ja sam iz prokuplja pa je malo teze da idem do beograda...
Sačuvana
verica
Gost


« Odgovor #38 poslato: 02.09.2005. 09:17 »
Odgovori sa citatomCitat

Кrema moze da se naruci, ali ja momentalno nemam adresu jer sam bacila kaltalog. Vlasnica je iy Sapca, a inace je na reklamama. a ima i emisija nedeljom ja mislim na Politici. U svakom slucaju cu adresu nabaviti. Vesna
Sačuvana
sazema
Gost


« Odgovor #39 poslato: 07.10.2005. 21:50 »
Odgovori sa citatomCitat

Recept za suhu kozu (isproban, testiran, djelotvoran):

 - zagrijte pola soljice masl.ulja
 - namocite gaze
 - te njima na 15 min. prekrijte lice i vrat
 - zatim ulje operite cajem od kamilice
 - te na kozi nekoliko minuta drzite ploske krastavaca
Sačuvana
Nana
Gost


« Odgovor #40 poslato: 08.10.2005. 10:19 »
Odgovori sa citatomCitat

Pronasla sam sve ove sastojke za pravljenje "Sanjine" kreme, samo jos ne znam tacno kako da trazim ovaj D- pantenol. Sanja, probala sam i na ovom site-u sto si ostavila, ali pod ovim imenom ne pronalazi nista. Hvala svima unapred na pomoci i veliki pozdrav od jos jedne "suvokoze" :-)))
Sačuvana
Nana
Gost


« Odgovor #41 poslato: 08.10.2005. 10:23 »
Odgovori sa citatomCitat

Nasla sam i ovo pod nazivom D-PANTHENOL. Vielen Dank!!!!
Sačuvana
royst
Gost


« Odgovor #42 poslato: 31.01.2006. 10:17 »
Odgovori sa citatomCitat

Za sve one koji imaju problem sa suvom kožom moj je savet da posete dermatologa ili nekog dobrog kozmetičara.Možete da potrošite gomilu para na isprobavanje kojekakvih preparata ili da pravite kremice ali dok ne otkrijete da li vašoj koži nedostaje vlažnost ili masnoća ili je sve to posledica nečeg drugog džaba vam sve.Kod mene je npr. suva koža na telu posledica stresa.Dermatolog mi je napisao recept za mleko za telo koje mi naprave u apoteci i koje mi reši problem za neko vreme.Ne smem da ga koristim stalno već 2-3 puta godišnje a u medjuvremenu koristim bilo koje drugo mleko(nikako losion).I još nešto:pokušajte da se tuširate bar 3 puta nedeljno samo vodom(podrazumeva se da stopala pazuh i intimne delove perete blagim spunom),a iz upotrebe izacite tuš-gelove jer se ne mogu nikada do kraja dobro isprati,i koristite samo blage sapune.Za suvu kožu lica toplo vam preporučujem balzam kremu sa nevenom i mlečnu mast sa ekstraktom nevena(koja je dobra i za negu tela) a koje možete kupiti preko RSI-kataloške prodaje.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu